Avlu 9. Bölüm Fragmanı

Avlu 9. Bölüm Fragmanı

6 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Star Tv’nin yeni dizisi Avlu yeni bölümü ile 24 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara geliyor. Yeni bölümünü heyecanla beklediğimiz Avlu 9. Bölüm Fragmanı tv ile aynı anda sitemize eklenmiştir.

Kızı Ecem’in hapse girmesi Deniz’i göründüğünden daha başka biri haline dönüşmesine neden olur Herkese artık şüphe ile yaklaşan Deniz özellik le kızı Ecem ile aynı gün gelen Merve’yi yakın takibe almıştır.


Reklamlar

Alp’in gerçek yüzünü gören Ecem Alp’in elinden kurtulmayı başarabilecek mi? Gözlerini karartan Kudret tüm gözlerin üzerine çevrilmesine sebep olmuştur. Ceza evinde tatlı bir anneler günü havası yaşanmaktadır.

Saldırıya uğrayan Deniz yavaş yavaş kendine gelmeye başlamıştır. Azra ise bu saldırının sebebini öğrendiğinde ise çok kızar. Deniz’in kendisini satmadığını öğrenmesi Azra’nın hoşuna gider. Kudret ise hem içeriden hem de dışarıdan kan kaybetmeye başlamıştır. Ecem ise Alp’in hiç şahit olmadığı bir yönünü görmüş ve Ecem ilk defa annesinin yokluğuyla bu kadar sert bir düşüş yaşayacaktır.


Reklamlar

Odasında çalan telefonu bulup açması ve kızını kullanacağı dair bir kişinin konuşması Deniz için bardağı taşıran son damla olmuştur. Nihal’in ölümünün arkasında Deniz’in olmadığına onun artık masum olduğuna inanan Murat’ın Deniz’den bazı şartları vardır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. sıla atan dedi ki:

    herkes erkeklere bayılır ben azraya sinan ile olacaklar